...nikoho, nebojte se! :-) ale střílelo se, to je fakt!

Nicméně popořádku:

 Začalo to tím, že jsem se v diskuzi zmínila, že mě chování vyučujících (a vůbec celé pedagogické fakulty) vůči mé maličkosti štve a že si jimi asi nechám proplatit nějaký kurs hodně surového sportu - kick box, thai box a tak podobně - jakožto prevence kriminality..

Na to zareagoval solipso, že prý by bylo lepší, kdybych si zastřílela..

Slovo dalo slovo a tak jsme se včera o půl čtvrté sešli se solipsem a ObiSkyWalkerem na zastávce před brněnským ústředním hřbitovem (ano, některé domluvné SMSky zněly jak hlášky z "Marečku, podejte mi pero" ;-)) a zajeli na nejbližší střelnici.

Uvnitř zdravili solipsa jako starého dobrého známého (prý tam trénuje střelbu na upíry), tak jsme se bez nutnosti předložení občanek zapsali, půjčili si pistoli (solipso přinesl kolt a pušku), nasadili sluchátka (tlumiče).

No... zábava to byla, i když svými výsledky bych se nerada chlubila, páč k chlubení nejsou... :-( Jediný nadprůměrný výsledky jsem vykazovala se zaměřovací puškou, tak třebas když nenajdu práci coby učitelka matematiky, uplatním se jako ostřelovačka. :-D

Když už nám začalo příliš kručet v břiše, přesunuli jsme se před budovu, kde jsme s ObiSkyWalkerem zapózovali solipsovu fotoaparátu (výsledky najdete na jeho www stránkách).

Následovala jízda k lokálu "U kormidla" a plným talířům (před kluky stál vždycky jeden, přede mnou dva - americké brambory si prostě nezaslouží mačkat se na jednom talíři s kuřecím řízkem, broskví a zeleninovou oblohou :-D). Byl to příjemný závěr nabitého odpoledne.

Tak... Kdo se k nám příště přidá? Pokud mě u státnic učitelé znova naštvou, bude to akční - na terče přilepím jejich fotky... ;-) Jsem si jistá, že moje sniperské umění ten den dosáhne svého vrcholu... :-)